fbpx

Ostukorvis pole ühtegi toodet.

Nordmel

VÕIDA OMA ISIKLIK MESITARU 2022

ME TEEME SEDA JÄLLE! LOOSIME ÜHELE NORDMEL FACEBOOK’I SÕBRALE MESITARU KOOS OMA ISIKLIKU MESILASPEREGA!

Kõikidel meie Facebook’i sõpradel on võimalus saada osa selle aasta alguse kõige lahedamast ja võibolla ka kõige elu muutvamast loosimisest. Jah, ka Sinul, kes Sa oled meiega kaasas käinud meie Facebook´i aegade algusest – sest meie hoolime oma sõpradest!

Loosimängu reeglid on väga lihtsad – Sa ei pea mitte midagi muud tegema, kui olema või hakkama meie Facebook’i sõbraks. Jah, me tahame Sinuga oma tegemisi ja rõõmuhetki väga sotsiaalmeedias jagada. Veel parem, kui Sa tead mõnda sõpra, kellel selline kingitus ajaks vuntsi viiesaja peale või kes on lihtsalt suur maiasmokk. Sellisel juhul oleme tänulikud, kui jagad seda võimalust oma sõpradega.

Võidetud mesilastaru hakkab asetsema meie mesilas, Soomaa metsas. Ka selle pärast ei pea Sa muret tundma. Taru hakkab kandma Sinu nime ja Sul on alati võimalik oma taru vaatamas käia, sellega tegeleda ning uurida kuidas mesilased elavad. Juhul, kui Sul on siiski huvi, siis teeme Sulle soovi korral mesinduse selgeks ja kui Nordmel’i mesinikele tundub, et Sa suudad mesilaspere eest ise hoolitseda, võid selle taru viia endale koju või Sinule sobivasse kohta.

Kõige magusam asi on aga see, et juba suve lõpus ootab Sind terve taru täis mett! Juhime ka tähelepanu sellele, et loosis osalemine on omal vastutusel. Kuna see võib muuta Sinu elu, sest mesindus on nakkav ja Sa võid jätta oma senise ameti:).

Mesitaru loosime ja kuulutame välja meie Facebook’i lehel 31.01.2022.

Leave a comment:

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga