fbpx

Ostukorvis pole ühtegi toodet.

Nordmel

mesitaru-loos

VÕIDA OMA ISIKLIK MESITARU koos mesilasperega 2023

KAS SINUST VÕIKS SAADA JÄRGMINE MESINIK VÕI ARMASTAD LIHTSALT MEELETULT METT?

Nordmel Facebooki lehel algas loosimäng, kus iga nädal loosime ühele õnnelikule 2 kg Nordmel mett ja peaauhinnaks on ISIKLIK MESITARU KOOS MESILASPEREGA!

Osalemiseks veendu, et jälgid meid Facebookis ja märgi kommentaaridesse sõber, kes armastab mett. Kõigi kommenteerijate vahel loosime iga nädal ühele õnnelikule 2kg mett ja 31.jaanuaril peavõidu – ISIKLIK MESITARU KOOS MESILASPEREGA.

Võidetud mesitaru hakkab asetsema meie mesilas, Soomaa metsas. Taru hakkab kandma Sinu nime ja Sul on alati võimalik oma taru vaatamas käia, sellega tegeleda ning uurida kuidas mesilased elavad. Juhul, kui Sul on huvi, siis teeme Sulle mesinduse selgeks ja kui Nordmel’i mesinikele tundub, et Sa suudad mesilaspere eest ise hoolitseda, võid mesitaru viia endale koju. Kõige magusam asi on aga see, et juba suve lõpus ootab Sind terve taru täis mett! Vaata kuidas eelmise aasta võitja Piia käis oma mesitaru lunastamas SIIT.

LOOSIMÄNGU TINGIMUSED:

  1. Loosimäng toimub Nordmel Facebooki lehel perioodil 01.12.2022 kuni 30.01.2023.
  2. Kõigi loosimängus osalejate vahel läheb loosi 9 x 2kg Nordmel mett. Peaauhinnaks on isiklik mesitaru oma mesilasperega.
  3. Iga nädal loositakse 2 kg Nordmel mett (8 x 250g). Loosimised toimuvad kuupäevadel: 5.12, 12.12, 19.12, 26.12, 2.01, 9.01, 16.01, 23.01 ja 30.01. Võitjatega võetakse ühendust läbi Facebook Messengeri. Peavõit Isiklik mesitaru koos mesilasperega loositakse ja kuulutatakse välja 31.01.2023 Nordmel Facebooki lehel.
  4. Isikud, kes on otsustanud võistlusmängus osaleda, nõustuvad loosimängu tingimustega ning võidu korral avaldatakse võitja ees- ja perekonnanimi Nordmel Facebooki lehel.
  5. Nordmel OÜ jätab endale õiguse muuta loosimängu tingimusi ja kohustub muudatustest teavitama siin veebilehel.